Members

Public·122 members

Boleslav Slovácko on-line přenosu 16 prosince 2023

1. 12. 2023 — Liberec Boleslav přenos živý 01.11.2023 před 42 1. 11. 2023 — Bohemians ... Slovácko Hradec on-line přenosu 04/11/2023 před 1 hodinou před 3 ...

90+1' Boleslav bude zahrávat rohový kop, jelikož prudký centr Tomiče byl sražen na roh. 90' Druhý poločas se bude nastavovat o čtyři minuty. Boleslav v zadních řadách pokazila banální rozehrávku, brankář Mikulec nedokázal posunout balon spoluhráči. 89' Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Ondřej Mihálik, přichází Jan Kalabiška. 88' Daniel Mareček fauloval Doskiho a sudí Petřík k němu přispěchal se žlutou kartou. 87' Michal Trávník je potrestaný žlutou kartou za faul na Matějovského, což se nelibí domácí lavičce. Fotbal, Česko: Slovácko livescore, výsledky, program zápasů Stránka týmu Slovácko je automaticky online aktualizovaná. Příští zápasy: 16.12. Mladá Boleslav - Slovácko, 10.02. přenosu obsahu nebo reklamy do vašeho ... Boleslav Slovácko přenos 16 prosince 2023 Sledovat živě před 10 hodinami — Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport.cz. Boleslav - Slovácko | ONLINE fotbal | 16. 12. 2023 15:00 | 1. ŽivéPřenosy.cz - Sportovní přenosy: Hokej, Fotbal, Tenis, NHL Sledujte aktuální živé sportovní přenosy z celého světa! Online livestream fotbal, tenis, hokej, MMA a živě dnes | 15:00 Boleslav – Slovácko | 15:00 Zlín – 45+1' Centr z pravé strany lapil Mikulec a váhá s rozehrávkou, což se nelíbí domácím divákům. 45' První poločas se bude prodlužovat o pět minut. 44' Nyní si důrazně něco vyříkávají Daníček s Karafiátem, jelikož hostující kapitán předtím upadl na trávník. 42' První polovina zápasu se blíží ke svému konci. Na hřišti začíná panovat trochu nervozita. 9' Boleslav vyrovnala hru a kombinuje na polovině Slovácka. 6' Nebezpečně centroval z pravé strany Tomič, Nguyen těsně před Žitným balon chytil, hostujícímu hráči stačilo být o sekundu dříve u míče a byl by z toho gól. 5' Jawo mohl využít dobrého presinku svého celku. Hofmannovi odebral míč čistě hráč hostů, balon se odrazil k Jawowi, který udělal kličku ve vápně Nguyenovi a upadl, hned se otočil směrem k sudímu Petříkovi a chtěl penaltu, rozhodčí nechal hru pokračovat. Po přerušení tuto situaci konzultoval s VARem, ten potvrdil jeho verdikt. 4' Jawo sprintoval za přihrávkou, ale balon na hrací ploše nestihl. Přímý přenos | sparta.cz Vítejte na oficiálních webových stránkách fotbalového klubu AC Sparta Praha. Aktuální dění, výsledky zápasů, informace o hráčích, vstupenky na domácí utkání ... [dnes>>>>] Mladá Boleslav Viktoria Plzeň přenos živý 6 prosi 5. 12. 2023 — Mlada Boleslav vs FC Viktoria Plzen Živé skóre (a online živý přenos videa) začíná 2023/04/01 v 07:00:00 čase UTC v Czech First League. Mladá Boleslav Slovácko přenos 16.12.2023 za 5 hodin před 10 hodinami — Mladá Boleslav Slovácko přenos 16.12.2023 za 5 hodin — Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00. (15:50:44). Na druhé straně si na problémy zadělával brankář Mikulec, kterému málem vypichl míč Mihálik, hostující brankář to nakonec ustál, Kubista ale fauloval Petrželu. 15' Suchomel po kombinaci vystřelil, drána byla zblokována. 14' Suchý fauloval Mihálika, který už se chtěl rozeběhnout a jít do protiútoku, hostující obránce to udělal zkušeně hned v zárodku akce, kdy nehrozila ani žlutá karta. 11' Slovácko zahrávalo rohový kop, po pěkné kombinaci. Milan Petržela centroval do vápna, hostující obrana standardní situaci zvládla. 10' Vlasil Siňavskij uklidil míč do sítě na zadní tyči, 1:0 Modrobílí jdou do vedení! Petržela na levé straně oklamal Šimka, přihrál Doskimu, jeho rána byla tečována mimo branku, ale na zadní tyči dobíhal VLASIJ SINJAVSKIJ, který v těžké pozici dopravil míč do sítě i za přispění břevna. Domácí však získali míč na své kopačky a do rozehry zapojili brankáře Nguyena. Fortuna liga živě a zdarma: sledujte livestream online i v TV 26. 7. 2023 — Podívejte se, kde a jak sledovat zápasy české fotbalové ligy ⚽ v živém přenosu. Na utkání se lze dívat jak online na internetu, tak také v ... FK TEPLICE 5 - 5 - 7 15: 18 20 11. FC HRADEC KRÁLOVÉ 5 - 5 - 8 21: 26 12. FK JABLONEC 4 - 7 - 7 18: 26 19 13. MFK KARVINÁ 4 - 2 - 11 20: 31 14 14. FC PARDUBICE 3 - 4 - 10 13: 25 13 15. FC ZLÍN 2 - 5 - 10 18: 42 11 16. DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 - 1 - 14 15: 41 10 FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko -:- 16. 12., 15:00 FK Pardubice - Slovan Liberec FC Zlín - FC Hradec Králové FK Jablonec - MFK Karviná Bohemians 1905 - Dynamo České Budějovice 16. 12., 18:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 17. 12., 15:00 Baník Ostrava - Slavia Praha Sparta Praha - FK Teplice 17. Fotbal - ČT sport - Česká televize 16. 12. 2023 · ON-LINE: Dění v zimních sportech. On-line přenos. ON-LINE: Dění v zimních sportech. Archiv 15. 12. 2023 · ŽIVĚ: Ski Classics – La Venosta ... Mladá Boleslav MFK Karviná přenos živý 02/12/2023 2. 12. 2023 — FC SLOVÁCKO 8 - 4 - 4 20: 16 28 4. SIGMA OLOMOUC 8 - 3 - 5 26: 19 27 (PROUD<<<<) Mladá Boleslav FK Pardubice on-line přenosu 31. 10. 2023 ... Boleslav sice si vynutila převahu, ale nefungovala ji přechodová fáze a kromě nebezpečné střele Ladry z ostrého úhlu si žádnou stoprocentní šanci ve druhém poločase nevypracovala. Slovácko si vítězstvím potvrzuje čtvrtou pozici, Boleslav zůstává osmá. 90+5' Dlouhý aut až do vápna už obrana Slovácka odvrátila a sudí Petřík ukončil zápas. 90+4' Matějovský dlouhým míčem našel Suchomela, který u rohového praporku se snažil centrovat, jenže balon byl sražený do autu. 90+3' Daníček byl po souboji ve středu hřiště faulovaný, Slovácko může si v zadních řadách odpočinout. 90+2' Hosté jej zahráli špatně, navíc Tomič poslal oblouček sice na branku, ale nikdo na balon nereagoval a ten skončil u brankáře Nguyena. Mihálik mohl z otočky poslal Slovácko do vedení, ale těsně minul. Stejný hráč byl v nastavení první půle ještě blíže k brance, ale Šimek na brankové čáře zastoupil brankáře Mikulce. 45+4' První poločas skončil. Slovácko ještě mohlo jít v nastavení do vedení! Petrželův centr hlavičkoval Mihálik, Boleslav zachránil na brankové čáře Šimek, jenž balon vyhlavičkoval. Havlík napřáhl ke střele, brankář Mikulec jeho ránu neudržel, balon se vyhoupl nad branku a skončil za vrchní síti. 45+3' Mareček sice vyhrál souboj ve středu hřiště s Daníčkem, ale jeho kolmá přihrávka neměla oči. 45+2' Petržela našel dlouhým pasem na pravé straně Sinjavského, tomu se ale přihrávka do vápna nepodařila, hosté se v pohodě ubránili. [[ŽIVÉ HD!!!]**] Boleslav Karviná on-line přenosu 2 prosince 2. 12. 2023 — [ŽIVÉ HD!!!]**] Boleslav Karviná on-line přenosu 2 prosince 2023 před 5 hodinami — [[[ŽIVÝ SPORT]]] Mladá Boleslav MFK Karviná přenos živě 2 ...