Members

Public·98 members

Sigma Olomouc Viktoria Plzeň živě 17/12/2023

před 3 hodinami — 2023 — Viktoria Plzeň Karviná koukněte se živě 29 října 2023 - Tavern 29. 10. 2023 — Fotbal - SK Sigma Olomouc - 1. FC Viktoria Plzeň vs.

Naopak Vepřek namazal Kopicovi, jenže ten si míč příliš předkopl a z šance na brejk nic nebylo. 47' Čermák vynikajícím centrem málem našel Řezníka Na Čermákův dobrý centr si nabíhal na zadní tyč Řezník, v tísni nakonec na balon těsně nedosáhl. 46' Chorý sražen u postranní čáry, standardka pro Viktorii. První akce Sigmy ve druhé půli končí nepřesným nákopem Vepřeka po levé lajně. Druhý poločas začne přibližně v 18:07. Viktoria má po prvním poločase našlápnuto ke třem bodům. Za pětačtyřicet minut si vypracovala více šancí, byla aktivnější, snažila se více hrát a po zásluze vede. Viktoria si už poté utkání pohlídala. Dopředu se nehrnula, ale v defenzivě nedělala chyby a došla si pro klidné tři body. Minimálně do zítra se tak dotáhla na vedoucí Slavii na jeden bod. Na třetí Spartu už má osmibodový náskok. Sigma zůstává na čtrnáctém místě a čeká na vítězství čtyři duely v řadě. 90+3' Lalkovič se protáhl po levé straně, ale následně neodcentroval přesně. Pohledná kombinace Plzně skončila na pravé straně u Radima Řezníka, jenž se z hranice vápna opřel do míče, o kousek minul horní tyč Buchtovy branky. 90+2' Útočný faul Olomouce. Viktoria zvládá závěr utkání s přehledem a je více na míči. 90+1' Houska dostal dobrou přihrávku na levou stranu na hranici pokutového území, centroval na přední tyč a to si gólman Hruška pohlídal. [Živý přenos<<<<] Sigma Olomouc Viktoria Plzeň koukněte Sledujte na Livesportu Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 17. 12. 2023 live - livescore, audiokomentáře, statistiky vzájemných zápasů, poslední výsledky a další ... 60' Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Martin Nešpor, přichází Jakub Plšek. Plzeň se ubránila rohovému kopu, ale je nadále pod tlakem. Sigma hraje ve druhé části aktivně a chce snížit. 59' Sladkého tečovaná rána skončila těsně mimo bránu Pohledná kombinace Sigmy skončila nepřesnou přihrávkou do pokutového území od Texla. Poté se však o odraženému balonu dostal Martin Sladký, v rychlosti přešel přes obránce a po zemi vypálil, tečovaný pokus skončil těsně vedle Hruškovy levé tyče! 58' Petržela málem vystihl hostující přihrávku na Vepřeka, ten na jistotu odkopává balon do zámezí. FC Viktoria Plzen vs Sigma Olomouc živě skóre,předpověď() FC Viktoria Plzen vs Sigma Olomouc Živé skóre (a online živý přenos videa) začíná 2023/08/20 v 21:00:00 čase UTC v Czech First League. Tady na FC Viktoria ... Na Procházkův projektil vedle tyče byl Buchta krátký Roman Procházka natáhl k přízemní střele zpoza vápna z pravé strany, mířil k zadní tyči, avšak o kousek minul, Buchta byl bez práce. 27' Kovařík dostal míč do sítě, ale v ofsajdu Viktoria se na okamžik radovala z druhé branky. Jan Kovařík si pěkně zaběhl za obranu na levé straně, avšak sudí hned signalizoval ofsajd. Proběhla ještě krátká porada hlavního rozhodčího přes sluchátko s videorozhodčím, gól uznán není. 26' Pěkná spolupráce Petržely s Řezníkem na pravé straně, druhý jmenovaný si však příliš předkopl míč. Plzeň - Olomouc | ONLINE | 2.12.2018 17:00 - iSport.cz FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – Řezník, Pernica, R. Hubník (C), J. Kovařík SK Sigma Olomouc: M. Buchta – Sladký, Jemelka, Vepřek (C) – Zahradníček, Texl ... 50' Další centr do pokutového území Viktorie z pravé strany, tentokrát se k hlavičce dostal hráč Olomouce Vepřek, mířil sice k zadní tyči, ale balon neměl dostatečnou razanci a Hruška v klidu zasahuje. Dvořák přiťukl míč na pravou stranu Texlovi, jenž centroval na malé vápno, tam byl pánem situace Luděk Pernica. 49' Olomouc dlouho kombinovala na útočné polovině, ale k ničemu se nedostala. Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Milan Havel. 82' Další rychlá akce Viktorie neskončila úspěchem, jen sraženým centrem Tomáše Hořavy. Hraje se však na útočné polovině Plzně, což domácím vyhovuje. 80' Hrošovský vybojoval balon ve středu hřiště a táhl přečíslení Západočechů, které ovšem také sám zazdil. Přihrával na levou stranu Kopicovi jen na dlouhou nohu. Olomoučtí se dostávali do dobré střelecké příležitosti, z pravé strany pokutového území už vypálili, ovšem pouze do připravené plzeňské defenzivy. 79' Řezníček bojoval na půlící čáře o zakopnutý míč, balon mu však utekl od nohy a střídající útočník Viktorie následně skluzem zasáhl Faltu. Kdyby se ovšem nepokoušel zasáhnout, v klidu by skóroval do odkryté branky Tomáš Chorý. 42' Petrželův průnik po pravé straně zastavil Vepřek ideálně, vybojoval odkop od branky Miloše Buchty. 41' Akce Sigmy končí jen útočným faulem. Závěr poločasu se dohrává v poklidnějším tempu bez šancí. 40' Kovařík s menšími problémy ubránil pronikajícího Zahradníčka, Kopic ale následně přetáhl nákop na pravou stranu na Petrželu, Viktoria se s balonem dlouho neohřála. 68' V souboji Vepřeka s Chorým se už tentokrát píská faul olomouckého hráče, Michal Vepřek si navíc vysloužil žlutou kartu a Plzeň rozehraje standardku z pravé strany. 67' Jemelka skluzem zasáhl Chorého i balon, faul se nepíská. Míč šel navíc za brankovou čáru od domácího fotbalisty, a tak rozehrává Miloš Buchta. 66' Viktoria na vlastní polovině vybojovala míč, rychlý protiútok podpořil i obránce Hubník, jenž přihrával na pravou stranu Petrželovi. Ten se snažil odcentrovat na zadní tyč, to si ale hosté pohlídali. 64' Centr z rohového kopu proskákal až k volnému Tomáši Chorému, ten ovšem netrefil míč ideálně a je z toho jen jednoduchá práce pro Miloše Buchtu. 63' Procházkovu ránu hlavou odvrátil Zahradníček Domácí po delším době na útočném výletě, pořádně vlastně poprvé ve druhé půli, a hned z toho byla zajímavá šance! Petržela vysunul na pravé straně Řezníka, jenž našel pasem na hranici vápna Romana Procházku, ten tvrdě zakončoval, hostující obránce srazil míč na roh. SK Sigma Olomouc - FC Viktoria Plzeň - Fotbal SK Sigma Olomouc - FC Viktoria Plzeň. Fotbal - Česko - Peru. Stopáž135 minut. Další díl. Česko - Peru. Obsah dílu. Gambrinus liga. Hrošovského nákop při pokusu o protiakci dokázali hosté ubránit a znovu se snaží zaútočit po pravé straně. 39' Rychlý brejk Olomouce táhl Houska, ovšem zazdil ho střelou do obránce. Následně dvakrát centroval Zahradníček, v obou případech si Západočeši poradili. 38' Chorý srazil Vepřeka v hlavičkovém souboji, od sudího dostává důrazné varování, příště už zřejmě přijde žlutá karta. 37' Plzeň sice pokračovala v útoku, ale průnik Chorého po pravé straně skončil pouze za brankovou čarou. Buchta odkopává z vlastní šestnáctky. Sigma Olomouc vs FC Viktoria Plzen živě skóre,předpověď() Kde sledovat Sigma Olomouc vs FC Viktoria Plzen online?AiScore provides Sigma Olomouc vs FC Viktoria Plzen(2023/12/17) živě skóre,h2h,předpověď,zápas ...