Members

Public·124 members

Today: Pardubice vs Liberec live online 16 December 2023

Pardubice - Slovan Liberec match stats and live score, Head-to-head records Preview and Prediction 2023-12-16.

FK Pardubice - Slovan Liberec Live - Fortuna liga - Eurosport Follow the Fortuna liga live Football match between FK Pardubice and Slovan Liberec with Eurosport. The match starts at 2:00 PM on December 16th, 2023. Catch ... FC Slovan Liberec watch online 16 December 2023 - Leon.bet in 5 hours — Join us for the live broadcast of the 1st League match between FK Pardubice and FC Slovan Liberec, streaming live now. The battle between FK ... Pardubice vs Slovan Liberec - Tribuna.com Match Pardubice vs Slovan Liberec in the Czech Republic. 1. Liga (12/15/2023): Live score, stream, statistics match & H2H results on Tribuna.com. FK Pardubice v Liberec LIVE 16. 12. 2023 | Football - Flashscore Follow FK Pardubice v Liberec 16. 12. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on Flashscore. Pardubice vs Slovan Liberec Live - AiScore Pardubice vs Slovan Liberec live starts on 16/12/2023 at 14:00 UTC time in First League. Currently, Pardubice rank -, while Slovan Liberec hold - position. Slovan Liberec vs Pardubice Live - Scorebar Slovan Liberec vs Pardubice live score and live streaming on August 19th, 2023 at 13:00 UTC time at U Nisy Stadium, Liberec for Football Czech Republic ... Football, Czech Republic: FK Pardubice live scores, results ... today. Advertisement. Check bet365.com for latest offers and details. Geo-variations and T&Cs apply. Registration required. 18+. bet365. bookmaker. 100% bonus ... 51' Mladý záložník je zpět na nohách a hra tak může pokračovat. 50' Denis Višinský zůstal ležet po jednom ze soubojů na trávníku a jeho spoluhráči zakopávají míč do autu. 48' Hosté tak paradoxně dali gól, aniž by zatím vystřelili na bránu. 47' Vyrovnání na 1:1 po vlastním gólu Dominika Plechatého Pardubice právě vstřelily branku! Hned na začátku druhé půle hosté vyrovnávají! Dominik Janošek rozehrál rohový kop a liberecký DOMINIK PLECHATÝ si při snaze odkopnout balon nešťastně vstřelil vlastní gól. 46' Trenér Pardubic Radoslav Kováč se rozhodl udělat jednu změnu do druhého poločasu. Uvidíme, jestli bude tento tah úspěšný. ze hřiště odchází Bartosz Pikul, přichází Leandro Lima. Je za námi první poločas mezi domácím Libercem a hosty z Pardubic. Do utkání vstoupili lépe domácí, ale úvodní tlak ani pět rohových kopů v řadě nepřetavili v gól. Poté se do hry dostaly také Pardubice. Ty ze svého tlaku také nedokázali skórovat. Pět minut před pauzou se tak ke slovu dostal opět domácí Slovan. Situaci po rohovém kopu zavíral na zadní tyči Lukáš Červ, který vrátil míč do malého vápna a nigerijská posila Victor Olatunji se ve svém prvním utkání v novém působišti dočkala prvního gólu. Po souboji v pokutovém území Liberce bude následovat další roh Pardubic. 31' Florin Nita si vyběhl na dlouhý balon za obranu a v klidu rozehrál. 30' Rohový kop rozehraný nakrátko hostům úspěch nepřinesl. 28' Victor Olatunji lapen v ofsajdu. 27' Na druhé straně hřiště centroval Preisler pouze do rukavic brankáře Nity. 26' Centr na přední tyč odvrátil Olatunji. 25' Pardubice přestály úvodní tlak domácích a usazují se na polovině Liberce. Do šaten tak mohou jít spokojenější domácí fotbalisté. Druhý poločas začne přibližně v 16:05. 45+3' První poločas skončil. Denis Višinský vystřelil zpoza vápna nad bránu. 45+2' Matěj Valenta našel pěkným obloučkem Višinského. Toho do zakončení nepustila pardubická obrana. Liberec kombinuje a blíží se k Florinu Nitovi. 45' První poločas bude nastaven o tři minuty. Dominik Janošek dokázal přejít hned přes trojici hráčů, ale následně přihrál jen domácímu Fukalovi. 44' Victor Olatunji přeběhl přihrávku od Lukáše Červa. FK Pardubice vs FC Slovan Liberec live score, H2H and lineups FK Pardubice FC Slovan Liberec live score (and video online live stream) starts on 16 Dec 2023 at 14:00 UTC time at Pod Vinicí stadium, Pardubice city, ...