top of page

Members

Public·123 members

[[[TV]]>] Handlová : Spišskí Rytieri zápas živý 16/12/2023

8. 11. 2023 — Nov 2023 10. kolo Niké SBL Spišskí Rytieri vs Patrioti Levice Str. 8. Iskra Svit | Prehľad Iskra Svit výsledky a plán zápasov - sledujte ...

Som rád za každé minúty a zápis do štatistík. “ Michal Madzin, tréner Patriotov: „Hrali sme s výbornou energiou a v druhom polčase sme ubránili Svit na 20 bodov, čo je veľkým kľúčom k víťazstvu. V polčase sme viedli o 15, ale vedeli sme, že duel sa nerieši za 20 minút. Do tretej štvrtiny sme vstúpili koncentrovane a hneď sme získali loptu, čo nám dalo sebavedomie, že druhý polčas môžeme držať vo svojich rukách. Klobúk dole pred chalanmi, ktorí sa pri absenciách zomkli. Malá skupina urobila veľký zápas, takže sa tešíme. “ Patrik Pažický, hráč Patriotov: „Máme zraneného Draška Kneževiča, ochorel David Abrhám, takže sme potrebovali nahradiť ich pozície. (((ONLINE!!))) Spišskí Rytieri : Lučenec zápas živý 21 októb 20. 10. 2023 — pred 7 dňami — Ukáž viac zápasov. Bude sa hrať. SLOVENSKONiké SBL. 14.10. 09:00. MBK Handlová. BKM Lučenec. 21.10. 09:00. BKM Lučenec. Spišskí Rytieri - MBK Handlová LIVE 16. 12. 2023 | Basketbal Sledujte Spišskí Rytieri - MBK Handlová 16. 12. 2023 live - livescore, H2H štatistiky, najnovšie výsledky a viac informácií na Flashscore. Samozrejme, do stretnutia sme chceli ísť na maximum, čo nám vyšlo a padalo nám to. Dobre sme bránili, odstavovali dôležitých hráčov domácich a víťazstvo je na našej strane. Vytvorili sme si náskok, takže to bolo najmä o udržiavaní koncentrácie, aby sme nerobili chyby a neinkasovali ľahké koše. Priebeh nás však prekvapil. Nečakali sme, že vo Svite to bude o vyše 40 bodov. Naposledy sme tu boli v plnej zostave a prehrali sme o dva. Teraz pri troch absenciách vyhráme o 40. Šialené. “ Spišskí Rytieri – BKM Lučenec 102:90 (24:25, 30:21, 26:11, 22:33) Rytieri: Smith 33, Pipkins 15, Fusek 10, Mrviš 8, Juríček 0 (Kigab 27, Reeves 7, Hlivák 2, Zuščák 0) Lučenec: V. Kneževič 23, Givance 20, Sherfield 19, Siládi 6, Rákai 0 (Sapiega 16, Skubeň 4, Grenda 2, Aidi 0) TH: 36/26 – 13/9, Fauly: 19 - 26, Trojky: 10 - 11, Rozhodovali: Šarišský, Fanfara, Karnay Erich Korfanta, asistent trénera Rytierov: „Videli sme zápas bez obrán, rozhodol útok. Prievidza : Handlová prenos 29.11.2023 5. 3. 2019 28. 11. 2023 — [živý prenos] Iskra Svit Lučenec živý prenos 07 Handlová, BC Prievidza 1. Spišskí Rytieri zápas živý 05/11/2023 7. 1 | HHS Singers 7. 2023 ... Handlová Lučenec živý 2 decembra 2023 2. 12. 2023 — Handlová Lučenec živý 2 decembra 2023 BKM Lučenec - MBK Handlová, 09.12. Spišskí Spišskí Rytieri zápas živý 05/11/2023 7. 1 | HHS Singers 7. Už na začiatku stretnutia sme vytvorili monštrum. Hostia dostali sebavedomie, mali výbornú úspešnosť streľby, ale to je o nás. To je naším prístupom. Robili sme chyby v obrane. To, čo sme pripravili proti ich útoku, sme nevedeli spraviť na palubovke. Pozitívom je len to, že si trochu zahrali mladí, aby trochu cítili hru. Okrem toho pre nás nebolo veľa pozitívneho. Dajour Dickens je už späť v Amerike. Prajem mu veľa šťastia, pre neho to tu nezaklaplo a my sme potrebovali niečo iné, takže pre nás je to tak trochu nový začiatok. “ Daniel Blaško, hráč Svitu: „Za Levice nenastúpilo niekoľko kľúčových hráčov, takže sme ich asi podcenili a nedali sme súperovi potrebný rešpekt. Potom z toho vyplýva slabšie nasadenie, sústredenie a tieto veci. Na všetko, čo hostia robili, sme sa pripravovali, ale aj tak sme robili dookola tie isté chyby a ako povedal tréner, vytvorili sme z nich monštrum. Aspoň sme si zahrali my. Handlová, Levice a Spišskí Rytieri nemali so súpermi žiadne problémy, Inter vyhral televíznu drámu po predĺženíCelkom jednoznačné výsledky prinieslo 16. kolo základnej časti. Levice potvrdili momentálnu výbornú formu, keď vo Svite uspeli rozdielom triedy. Handlová sa Komárnu revanšovala za prehru z prvého vzájomného zápasu, doma si s vicemajstrom poradila ľahko. Spišskí Rytieri pokračujú vo výsledkovom progrese, dôkazom je úspech nad Lučencom. A veľkú drámu pred televíznymi kamerami zvládol lepšie Inter, po predĺžení oslavoval v Prievidzi cenný úspech. Niké SBL 2023/2024 – 16. kolo základnej časti: BC Prievidza – Inter Bratislava 84:86 pp (19:20, 20:16, 20:15, 17:25 – 8:10) Prievidza: Taylor 24, Crouch 23, Rhodes 15, Belikov 14, Milner 6 (Kincel 2, Lukáč a Teličák 0) Inter: Pavlovič 27, Sudžum 21, Bulatovič 16, Daye a Ďurečko 0 (Adomavičius 10, Ondruš 8, Hudec 3, M. " Romeo Crouch, hráč Prievidze: "Väčšinu zápasu sme to mali pod kontrolou, na konci sme však mali problém premeniť ľahké koše a mali sme problémy aj v obrane. Potom rozhodli trestné hody. Premenili viac trestných hodov, a práve preto zvíťazili. " Danilo Rakočevič, tréner Interu: "Zápas hodnotím samozrejme veľmi dobre, keď sme vyhrali. Teší ma, že sme to tu vyhrali bojovnosťou a charakterom. To, čo sme nemali na začiatku sezóny a to, čo sme ukázali posledných niekoľko zápasov, či už proti Leviciam alebo Spišskej Novej Vsi, tak i tu to bolo opäť o jednu loptu. Fitness Group 2. 12. 2023 — Tracks & Trails - Handlová živý 29 novembr Handlová : Iskra Svit Spišskí Rytieri zápas živý 05/11/2023 7. 1 | HHS Singers 7. 10. 2023 ...