top of page

Members

Public·121 members

(BESPLATNO=) Velež Mostar Igman Konjic prijenos 17 decembar 2023

Obezbijeđen je i direktan prijenos utakmice FK Velež Mostar - Igman Konjic. BIH.BA. Danas se igra posljednje kolo Prve lige FBiH, sve spremno za veliko ...

Nogomet, Bosna & Hercegovina: Velež Mostar Velež - Igman Konjic, 17.02. Sloga Doboj - Velež, 24.02. Velež - Borac Banja prijenos sadržaja ili oglasa na vaš uređaj. Popis IAB dobavljača‎ | Pregled ... Fantastičan meč u Konjicu, Velež slavio ubjedljivu pobjeduFantastičan meč su odigrali Igman i Velež u Konjicu u okviru 7. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Završilo je 2:4 za mostarski tim. Na prvo veliko uzbuđenje čekalo se do 9. minute. Igman je stigao u vodstvo preko Ramića. Čubrilo je centrirao iz kornera, odbrana Rođenih je loše intervenisala i iskusni Ramić je lagano pospremio loptu u mrežu. Veoma brzo Velež poravnava rezultat. Guliashvili je centrirao sa lijeve strane, a Vehabović nakon drugog puta pogađa mrežu za 1:1. Velež do vodstva stiže u 28. minuti. minute igrao… FK Igman je danas poražen od Sarajeva na domaćem terenu rezultatom 1:2 u utakmici 11. kola Premijer lige BiH. Anđušić je doveo Sarajevo u vodstvo u 14. minuti, da bi Bodul… U utakmici 10. kola Premijer lige BiH Igman je poražen na Pecari od Širokog Brijega rezultatom 2:0, ekipu je sa klupe predvodio Edis Mulalić. Prvi udarac na utakmici u okvir… Edis Mulalić je novi trener konjičkog Igmana s kojim će danas obaviti prvi trening. FK IGMAN KONJIC – Oficijalna web stranicaIgman slavio protiv Tuzle i izašao iz opasne zoneIgman slavio protiv Tuzle i izašao iz opasne zone Igman je u Konjicu u derbiju začelja 17. kola PL BiH savladao Tuzla City rezultatom 2:0. Domaći su poveli u 18. minuti kada je Čubrilo zabio fantastičan gol. Desetak minuta… Posušje je danas u meču 16. kola PL BiH ubjedljivo savaldalo Igman iz Konjica rezultatom 4:1. Mandić je u osmoj minuti doveo domaće u prednost, da bi Boban u 15…. (Gledajte uživo===) Željezničar Velež gledati prijenos 08/12 8. dec 2023. — nov 2023. — gledaj 24 se (TV) Posušje Igman Konjic gledati prijenos — — (uživo) Velež Mostar Željezničar Sarajevo uživo prijenos gle) HSK ... Evo gdje možete gledati direktan prijenos utakmice Velež 1. jun 2019. — Rođeni danas u Vrapčićima igraju utakmicu posljednjeg kola, a u hercegovačkom derbiju će ugostiti ekipu Igmana iz Konjica. U Mostaru već ... Livesport: Velež Mostar - rezultati, raspored, Velež - Igman Konjic uživoVelež Mostar rezultati i raspored na Livesport. com. Ovo je stranica o Velež Mostar, (Nogomet/Bosna & Hercegovina). Ako tražite rezultate neke druge momčadi s imenom Velež Mostar, molimo vas da odaberete sport u glavnom meniju ili kategorijuy (državu) na lijevoj strani. Pratite Velež Mostar rezultate uživo, konačne rezultate, raspored i detalje utakmice! Sljedeće utakmice: 17. 12. Velež - Igman Konjic, 17. – Došli smo do posljednjeg kola jeseni i sada to želimo završiti… Photo by: sport1. ba Igman je od početka sezone kvalitetan, za favorite neugodan i s razlogom je pred subotnji hercegovački derbi u Konjicu upozoravao Dean Klafurić. Velež je s druge strane konačno bio na očekivanom nivou, borben i efikasan, pa je trijumf rezultatom 4:2 bez i najmanje mrlje. Zamisli novog šefa Deana Klafurića sprovedene su u… Ne tako davno Konjic je, kao grad u kojem je Velež voljen, obično bio ljetna i zimska destinacija na kojoj su se Rođeni pripremali, igrajući prijateljske utakmice s domaćim Igmanom. (Sport uživo###) Velež Igman gledati prijenos 17 prije 2 sata — FK Igman Konjic – FK Velež MostarU novijoj historiji, s izuzetkom jednog prijateljskog susreta, Velež nije izgubio od Igmana iz Konjica. Ne ... Velež Mostar vs NK Igman Konjic H2H - Livescore Velež Mostar x NK Igman Konjic h2h - Velež Mostar x NK Igman Konjic head to head results. Velež - Igman Konjic UŽIVO 17. 12. 2023 | Nogomet - Rezultati. comPratite Velež - Igman Konjic 17. 2023 uživo, livescore, Velež nedavni rezultati, vijesti, informacije, Velež - Igman Konjic međusobni omjer! Nogomet stranica Rezultata pokriva nogometne rezultate i nogometne vijesti za više od 1000 natjecanja diljem svijeta. Velež, Dinamo, Hajduk, HNL, Liga Prvaka, Bundesliga, Premier League, Serie A... VIDEO/ Željin trener pred GOŠK: Idemo sa planom i idejomŽeljezničar će u okviru 18. kola Premijer lige BiH gostovati GOŠK-u, a utakmicu je najavio trener, Abdulhakeem Al-Tuwaijri. “Ovo je posljednja utakmica pred pauzu, radujemo se tome. Neki igrači se oporavljaju ove sedmice, neki su se oporavili i nadamo se da će većina njih biti spremna za sutra. I dalje nam nedostaje nekoliko igrača, ali bi utakmica trebala biti interesantna”, kazao je Al-Tuwaijri i dodao: “GOŠK je tim koji igra na poseban način, imaju svoj stil igranja pogotovo kod kuće. Danas je klub u koji su u prošlosti Veležovi igrači odlazili na posudbe i nova dokazivanja, član elitne Premijer lige i rival s kojim igramo… Nakon četiri uzastopna remija, Rođeni su se u meču protiv Igmana konačno počastili pobjedom, prvom gostujućom u tekućoj premijerligaškoj sezoni. U nervoznoj i tvrdoj utakmici, punoj grešaka s obje strane, Velež je, u samom finišu, uspio doći do gola i tri boda koja će itekako mnogo značiti pred niz novih iskušenja koja čekaju ekipu u… Pred Rođenima je susret sa još jednim hercegovačkim klubom, debitantom u premijerligaškom društvu, konjičkim Igmanom. Klub iz komšiluka se zasad nipošto nije obrukao u društvu najboljih, a o koliko ozbiljnoj ekipi se radi Rođeni su se mogli nedavno uvjeriti u Gabeli, u zaostaloj utakmici prvog ligaškog turnusa, koja je završila remijem. Konjičani su, nakon dvije… Prva premijerligaška utakmica u historiji između Veleža i konjičkog Igmana, odigrana na stadionu Pe u Gabeli, završila je bez pobjednika, rezultatom 1:1. FK Igman je danas u utakmici 15. kola Premijer lige BiH poražen na domaćem terenu od ekipe FK Borac iz Banja Luke rezultatom 0:1. Gol za goste potigao je David Čavić… FK Igman je danas na gostovanju u Modriči kod ekipe Sloga Meridian poražen rezultatom 4:1 u okviru 14. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Domaći su poveli u 19. minuti… FK Igman Konjic je danas na domaćem terenu pobijedio Zvijezdu 09 rezultatom 3:1 u utakmici 13. Na pres konferenciji nakon utakmice treneri su komentaarisali današnji… Utakmica je odigrana po kiši, a klizav teren je igračima onemogućavao da prikažu kvalitetniju igru. Igman u prvom poluvremenu nije iskoristio terensku prednost, iako je Željezničar od 10. Opet su kombinirali Vehabović i Guliashvili, lopta je došla do Suljića koji vara Hamzića. Ni to nije bio kraj dešavanjima u prvom poluvremenu. Ponovo je Čubrilo odigrao glavnu ulogu, dodao do Bešagića koji odličnim udarcem matira golmana gostiju. Mostarski tim je do vodstva došao u 54. Domić je uposlio Haskića koji rezantnim udarcem postiže svoj novi gol za Velež. Igman Tuzla uživo 10 decembar 2023 Sport prije 8 dana — — (GLEDAJ TELEVIZIJU@@) Posušje Tuzla City gledati prije 15 sati — [[[Sport-]^]] GOŠK Gabela Igman Konjic uživo prijenos gledaj prije FK Željezničar - Zvanična internet stranica© 1921 - 2023. FK ŽeljezničarDokumenti, podaci i informacije objavljeni na domeni fkzeljeznicar. ba se mogu koristiti samo za individualne potrebe korisnika, uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava te prava trećih osoba. FK Željezničar polaže autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizualne i audio materijale, baze podataka i programski kod). FK Igman Konjic – FK Velež MostarU novijoj historiji, s izuzetkom jednog prijateljskog susreta, Velež nije izgubio od Igmana iz Konjica. Ne tako davno naš sutrašnji protivnik bio je rival samo u ljetnim i zimskim pauzama, hvatajući zalet za ligaške mečeve. Od 2017., s izuzetkom jedne sezone, Velež i Igman igraju isti rang. Bio je to dvije godine federalni, pa kasnije… Trener Dean Klafurić na današnjoj konferenciji za medije najavio je posljednji jesenji meč na stadionu Rođeni. Gostovat će Igman, često neugodan, o čemu je između ostalog govorio i Klafurić, ističući i snagu našeg tima od kojeg očekuje još jedno dobro izdanje i trijumf. Velež Mostar - rezultati, raspored, Velež - Igman Konjic uživo Velež Mostar rezultati i raspored - pratite Velež Mostar livescore, rezultate, raspored i detalje utakmice na Livesport.com.