top of page

Members

Public·97 members

Tirana Vllaznia drejtpërdrejt live 17 dhjetor 2023 Transmetim


The team is now in 4th place in their group. RMSI 2023 Group Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani ...


Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022[[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË=](((]] Teuta DurrësUsername Please enter a valid user name (3-20 letters and optionally extra numbers,. KF Erzeni - Schedule 22/23 - TransfermarktErzeni-Kukësi Archives - Oversport News2022 00:00 Tirane KF Tirana – KF Teuta 17. Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 Shikoni dr 31 tet 2023 — ((HD live)) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 20 (HD LIVE***) Kastrioti_Kruje Kukësi drejtpërdrejt falas 23 p ((FUTBOLLI<)) Tirana... Partizani Tirana Teuta Durrës shiko live 07. 2023 - T for Travel 7 dhj 2023 — Teuta Durrës Partizani Tirana transm((SHIKONI>>)) Laçi Vllaznia drejtpërdrejt live Kukësi Teuta Durrës drejtpërdrejt live 3 dhjetor 2023... 0. Në kulmin e këtij spektakli, do të jenëMbas këtij entuziazmi politik disi pompoz ku mbi tribunën karshi spikasin portretet pothuajse gjigantë të udhëheqësve të partive komuniste përkatëse Malenkov (BRSS), Bierut (Polonia), Hoxha (Shqipëria), nis futbolli. Trajneri hungarez Vadas, kësaj radhe ka si ndihmës trajnerin e Punës të Shkodrës (Vllaznia) Muc Koxhja, e ky me sa duket, ia arrin të ndikojë. 2022 00:00 Shkoder KF Vllaznia – KS Kastrioti Java[TV DREJTPËRDREJT] Vllaznia Egnatia shiko live 30 prill 2023 s Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 (TV DREJTPËRDREJT@@) Erzeni Egnatia transmetim i drejtpërdre | Support Group [SPORTI@]Gameday21/09/19, 16:00KF Partizani Tirana - Bylis Ballsh1: 1 (0: 0) (1: 1) 5. (transmetim==) Valmieras Partizani Tiranë 2022 10 gusht 2023 [HD LIVE@@@] Escaldes Partizani Tiranë drejtpërdrejt falas 207. Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 7 6 dhj 2023 — Kukësi Vllaznia drejtpërdrejt live 3 nëntor2022 | Tiran - KF Teuta 17. Tirana Vllaznia shiko live 12. Miss Black Internati Group 2 tet 2023... Interi rikthehet në finale të Champions League 13 vite pas Tripletës së famshme, teksa ish-kapiteni zikaltër, Javier Zanetti nuk e fsheh kënaqësinë pas ndeshjes.... KF Tirana, Live on TV Futboll KF Tirana - ku mund të shikoni drejtpërdrejt në TV, rezultatet më të fundit, permbledhje, transmetimet((Shikoni drejtpërdrejt!!! )) Partizani Tirana Vllaznia trans((Shikoni drejtpërdrejt!!! )) Partizani Tirana Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 21 maj 2023[[Sporti]] Vllaznia Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtëHome | SuperSportChampions League Kalimin në finalen e Ligës së Kampionëge e feston padyshim edhe Steven Zhang, presidenti kinez i Interit, që nuk e fsheh lumturinë për këtë... Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 Shikoni dr 31 tet 2023 — ((HD live)) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 20 (HD LIVE***) Kastrioti_Kruje Kukësi drejtpërdrejt falas 23 p ((FUTBOLLI<)) Tirana... KF Tirana vs Partizani Tirana 03. 12. 2023 – Stream and VODs Live stream of the match KF Tirana vs Partizani Tirana from 03. 2023. Kukësi Partizani Tirana shiko live 16 dhjetor 2023 Sporti EgEgnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt(transmeto*) Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt live 25 maj(tv-)2023[TRANSMETIM-] Tirana Vllaznia shiko live 12. Miss... Më 6 nëntor 1949 në Varshavë Polonia kishte fituar 2-1 me Shqipërinë; më 1 maj 1950 Shqipëria kishte barazuar 0-0 me Poloninë në Tiranë. Tash e kishte fjalën 29 Nëntori 1953. Ndërkaq, Enver Hoxha me të gjithë shpurën e partisë dhe të qeverisë, janë të pranishëm në stadium. [[tv drejtpërdrejt](((] Kukësi Tirana drejtpërdrejt falas 18Sfida tjetër e ditës së sotme është ajo mes Laçit dhe Teutës, ora 13:00. [[[SPORTI]]*] Partizani Tirana Erzeni transmetim i[[SPORT TV-]] Erzeni Teuta Durrës... [[Falas**]''] Erzeni Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 20... Historia e shkurtër e këtij trajneri në Shqipëri do të mbetej krejt e veçantë. (((SHIKO TV=))) Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 3 3 sht 2023 — KF Tirana - Teuta Live -(HD live>>>) Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 17 tetor(JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana(jetoni-) Tirana Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 17 maj 2023 KF Tirana vs Partizani Tirana Rezultati drejtpërdrejt - AiScore. ((TRANSMETO#)) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 6. (transmetim@) Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 1 31 tet 2023 — (hd live-) Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 09.04.2023 Bylis Ballsh vs KF Erzeni Live - Scorebar(Futbolli>>) Kukësi Tirana ... Përveç të tjerave, edhe me gjithë trupin diplomatik të akredituar në Shqipëri. Natyrisht pa harruar fjalimet përshëndetëse të drejtuesit të sporteve të Shqipërisë, kësaj here Llazar Lipivani, drejtor i Kulturës Fizike e Sporteve pranë Këshillit të Ministrave, si dhe nga drejtuesi i kombëtares së Polonisë, Karol Kravcik. kombëtar “Qemal Stafa”. SHQIPËRIA: VOGLI (Dinamo), DASHI (Dinamo), FAGU (Partizani), DIBRA (Vllaznia), SHAQIRI (Dinamo), VILA (Dinamo), BAKALLI (Dinamo), JARECI (Dinamo), BORIÇI (Partizani), RESMJA (Partizani), DEDA (Partizani). RMSI 2023 Group 7 tet 2023 — (transmetim) Vllaznia Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 7 tetor 2023 1 ditë më parë — Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i d Egnatia ...


About

Welcome to my group! Connect with other members, start disc...
bottom of page