top of page

Members

Public·135 members

(BESPLATNO>>) Osijek Slaven uživo prijenos gledati 17/12/2023

1:42:05Live prijenos pripremne utakmice Osijek - Slaven Belupo. Pratite nas i na društvenim mrežama: https://www.facebook.com/nkosijek ...YouTube · NK Osijek · 18. lip 2022.

NK SLAVEN BELUPO vs. NK OSIJEK | Kup Hrvatske 1... Autorska prava na objavljeni sadržaj polaže Hrvatski nogometni savez. Preuzimanje teksta i/ili izjava iz ovog teksta dopušteno je isključivo uz navođenje HNS-a kao izvora uz direktnu poveznicu na izvorni sadržaj na hns. family te uz poštivanje integriteta izvornog sadržaja. Preuzimanje fotografija nije dopušteno. Više informacija pronađite u Općim uvjetima korištenja. Još vijesti s oznakama: Osijek, Slaven Belupo10. 2023. Osijek se nakon ranog vodstva u Varaždinu spasio poraza, Slaven u golijadi svladao RijekuU uzbudljivom srazu Varaždina i Osijeka, u kojemu su pala četiri pogotka, pobjednika nije bilo, a koprivnički je prvoligaš u vrlo sadržajnom susretu uzeo sva tri boda na gostovanju kod Rijeke... 02. Video: Osijek i Rijeka sačuvali prazne mreže, Hajduk svladao i GoricuU prvoj utakmici subotnjeg programa 17. kola SuperSport HNL-a Osijek i Rijeka odigrali su neriješenih 0:0, a potom je Hajduk produžio svoj pobjednički niz - bio je bolji i od Gorice. NK Osijek - NK Slaven Belupo Rezultati uživo, međusobni NK Osijek NK Slaven Belupo rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 17. pro 2023. u 13:30 UTC u na Opus Arena stadionu, Osijek, ... Osijek protiv Slaven Belupo Live Prijenos i H2H Statistika Osijek vs Slaven Belupo Live prijenos i Oba Tima Daju Gol · Gdje se moze gledati? · Nadolazece Utakmice · Činjenice i brojke · Činjenice i statistike o timovima. Moramo biti na razini, očekujem zahtjevnu i tešku utakmicu. Moramo ponoviti ono što smo napravili protiv Slaven Belupa, možda čak biti i bolji. Vjerujem da to možemo učiniti. Moramo kontrolirati utakmicu. Igrači koji će početi i ući u nastavku igre moraju držati visoki ritam. Analizirali smo protivnika, znamo točno kako treba igrati. Vidjet ćemo hoće li biti nekakvih promjena, ali mi idemo na pobjedu”. Stjepan Tomas Foto: Screenshot/Youtube Na utakmici protiv Slaven Belupa ozlijedio se jedan od važnijih igrača Osijeka u zadnjoj liniji Adrian Leon Barišić, ali Tomas je optimističan: “Imamo širok roster, ako Barišić neće moći, vjerujem da će zamjena biti na razini” Druga utakmica na novom stadionu Opus arene opet neće proći bez gledatelja. Krstanović je srušio Osječane, gosti se propisno ispromašivaliSLAVEN - OSIJEK 1-0 Nedjelja, 05. 5. 2019. u 16:00 Slaven Belupo se od prve minute postavio čvrsto po hladnom i iznimno vjetrovitom vremenu u Koprivnici. Poveli su 'farmaceuti' golom Krstanovića u 24. minuti, a Osječani nisu uspjeli probiti dobrog Filipovića Ivan Krstanović ponovno je bio čovjek odluke. Pao je u šesnaestercu nakon povlačenja Lončara i hladno realizirao penal za 1-0 u 24. Gdje gledati Osijek – ZTE, prijenos 2. pretkola KL-a? Saznajte gdje gledati Osijek – Zalaegerszeg prijenos 2. pretkola Konferencijske lige. Nakon što je Dinamo otvorio svoju Europsku sezonu utakmicom protiv Astane, na red su došla i preostala 2 Hrvatska kluba, Rijeka i Osijek. Sutra će tako na svoj put prema grupnoj fazi Konferencijske ligi krenuti Osijek koji će na novom stadionu ugostiti mađarski Zalaegerszeg. Utakmicu protiv mađarskog prvoligaša najavili su trener Tomas i Malenica. Postoje sitni problemi sa ozljedama u redovima Osijeka, ali Tomas je siguran kako imaju kvalitetno rješenje za svaki problem. “ZTE igra napadački nogomet. Disciplinirana su i organizirana momčad s dobrim pojedincima. (TV PRIJENOS UŽIVO@@@) Slaven Belupo Dinamo 24. stu 2023. — Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Lokomotiva – Slaven Belupo? NK Varaždin Dinamo Zagreb uživo prijenos 5 ... Prijenos Kup utakmice između Slaven Belupa i OsijekaDanas je na rasporedu četvrtfinale Hrvatskog nogometnog kupa, a susret Slaven Belupa i Osijeka moći ćete gledati uživo na internetskim stranicama HNS-a i Prve lige. foto: Drago Sopta/HNS02. 12. 2015. 11:19Četvrtfinale Kupa Hrvatske donosi dvoboje Intera i Dinama, Zagreba i Hajduka, Lokomotive i Rijeke te Slaven Belupa i Osijeka. Četvrtfinalni susret Kupa između Slaven Belupa i Osijeka danas s početkom u 15. 30 sati može se pratiti na sljedećoj poveznici. minut, a taj je gol bio dovoljan za pobjedu 'farmaceuta'. Imat će za čime žaliti Osječani i Dino Skender jer su se nakon mlakog prvog poluvremena u nastavku propisno ispromašivali. Marić je pogodio stativu, a Ejupi je zabio gol koji je poništen zbog prekršaja nad Međimorecom. U posljednjih dvadesetak minuta su igrači Slavena 'na iskustvo' trošili vrijeme, a igru je zbog ozljede morao napustiti strijelac Krstanović. Do kraja utakmice pokušavali su Osječani mnoštvom ubačaja, ali nisu uspjeli zabiti danas sigurnom Filipoviću. Rijeka Slaven uživo prijenos 10 prosinca 2023 prije 11 sati prije 7 dana — prije 11 sati — — [TV PRIJENOS UŽIVO-] Slaven Istra gledati prijenos 31 ožujka kolo Osijek (5) · Rijeka ; Su. 3 - 0.