top of page

Members

Public·135 members

((Streamování==)) Sparta Teplice přenos 17 prosince 2023

Živý přenos utkání Fortuna:ligy mezi AC Sparta Praha vs FK Teplice dne 04.03.2023 zdarma! Kde sledovat? Volné streamy. Stream 1: Klikněte ZDE.

A po přestávce jsme ožili, Sparta znervózněla. Škoda, že jsme neproměnili dvě šance, který jsme měli za stavu 3:2, “ litoval Jarošík unáhlené střely Trubače a špatného zpracování Mareše. Přišlo jen pět a půl tisíce diváků a fotbal nemohl fanoušky bavit, hrálo se ve vlažném tempu. Tepličtí v první půli zalezli před vápno, sparťanům chyběla ochota jejich obranu roztrhat častými sprintovými náběhy. Po zisku míče, kdy se dalo líp přes defenzívu proniknout, se nikdo nerozběhl do volného prostoru, přihrávky chodily spíš do nohy. Centry létaly úplně mimo dosah těch, na které mířily - buď na prvního bránícího hráče nebo na gólmana Grigara. Živě: Teplice - Sparta 0:4. Pražané díky prvnímu poločasu snů FK Teplice - Sparta Praha. FK Teplice. 0:4. 0:4. Sparta Praha. 2. Šural 17. Šural Fortuna:Liga Fotbal sport online online přenos 4. kolo FK Teplice AC Sparta ... Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá vybrané zápasy V sobotu v přímém přenosu uslyšíte od 18 hodin duel Bohemians s trápícími se Českými Budějovicemi, v neděli pak od 18 hodin nabídneme zápas Sparty s Teplicemi. Upřesnění 22. kola: Tradiční tři přenosy, Sparta se Slavií v FC Baník Ostrava - FK Teplice. Sobota, 19.03. 15:00, Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko. Sobota, 19.03. 15:00, FC Zbrojovka Brno - FK Dukla Praha. Sobota ... ONLINEutkání jsme sledovali minutu po minutěSparťanům nechyběla snaha, první poločas odehráli na jednu bránu, ale jejich hra byla syrová, nedotažená. „Má to víc důvodů. Hlavní je ten, že jsme si zápas sami zkomplikovali. Vedli jsme dva nula a místo abychom poločas v klidu dohráli, tak si minutu po naší brance necháme dát na dva jedna. To se nesmí stávat, “ řekl sparťanský kouč Pavel Vrba. Před výkopem klesly Teplice na poslední příčku ligové tabulky a jak je jejich situace zoufalá, ukázalo i složení sestavy: od začátku hrál Ljevakovič, který v létě ukončil kariéru. Hrát ligu neměl v plánu už ani Rezek, který je hrajícím koučem třetiligové rezervy. Živě: Teplice - Sparta Praha - Sport Sledujte online přenos z 13. kola FORTUNA:LIGY mezi Teplicemi a Spartou Praha FK Teplice - Sparta Praha. FK Teplice. 1:1. 0:0. Konec. Sparta Praha. 90. Jakub ... Oběma je dohromady 76 let. Na stoperu osmnáctiletý Chaloupek, který nastoupil k prvnímu ligovému startu. I Sparta počítá nové ztráty. Na marodku přibyli reprezentanti Hložek s Čelůstkou, jejichž absenci kvůli zranění kolene resp. achilovky klub odhaduje na několik týdnů. Nemocný je Karlsson, zranění Polidar, dlouhodobě mimo jsou Höjer, Souček a Juliš. Na hrotu tak nastoupil opět dvacetiletý Minčev, který v první půli trefil tyč i břevno a jednu šanci ještě zpackal. Góly tak stříleli defenzivní hráči. Sparta - Teplice 4:2, trápení proti poslednímu, v závěru rozhodl Pulkrab - iDNES. czTepličtí dvakrát prohrávali o dvě branky, ale pokaždé hned korigovali na rozdíl jediného gólu a až do závěru živili naději na remízu, což by byla senzace. Nestalo se, jejich nový kouč Jarošík prohrál i pátý ligový zápas po svém nástupu. „První půle byla z naší srany bojácná, byli jsme pomalí, nepřesní, ale dali kontaktní gól. ŽIVĚ: FK Teplice vs AC Sparta Praha livestream zdarma - Živý přenos fotbalového utkání české Fortuna ligy mezi FK Teplice a AC Sparta Praha dne 19.08.2023 zdarma. Kde sledovat ? Volné streamy. Stream 1 ...