top of page

Members

Public·135 members

((FOTBAL**)) Olomouc Plzeň přenos živě 17 prosince 2023

Mol Cup 2023/2024, Osmifinále. Začátek utkání: 16. 11. 2023 15:00. Logo SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc. 1 : 3. (1:2). Logo FC Viktoria Plzeň ...

Střídání hostí. Petrželu nahradí Zeman. Sigma se snaží o útok, její akce ale zastavuje nepřesná přihrávka Housky 59 Limberský vybojoval roh 60 Dobrá akce Plzně, v zakončení se opět objevil Krmenčík, ale tentokrát ho po hlavičkové přihrávce Hubníka ubránil Jemelka. 61 Další závar před brankou Sigmy, po centru Zemana málem zakončoval Pernica. Následný roh odkopl Sladký. 63 Sigma nemůže udržet míč na kopačkách, teď o něj opět přišla hned po rozehrávce od brankáře. Rozhodčí ji ale zastavili patrně nespravedlivě odmávaným ofsajdem. 34 Vepřeka o balon obral Petržela a domácí kapitán následně fauloval 35 Krmenčík se ocitl po výborném vysunutí Hořavy ve střelecké pozici na kraji vápna, ale Buchta jeho ránu na vzdálenější tyč vyrazil a míč následně uklidil Vepřek. 37 Další akce Plzně končí střelou Limberského vedle 39 Olomouc se teď usadila na půli soupeře, ale ránu Plška zblokovala domácí obrana. Živě: Olomouc vs Plzeň 0:1, Viktorii v závěru spasil Procházka | Aktuálně. cz0:1 Dobrý den, vítejte u online přenosu z utkání třetího kola Fortuna:Ligy mezi Sigmou Olomouc a Viktorií Plzeň. Výkop zápasu je plánován na sobotu, 19:00. Plzeň Takto vypadá sestava Plzně pro dnešní zápas Olomouc A v tomto složení nastoupí Hanáci Dnešní duel bude z plochy rozhodovat trojice Ondřej Berka - Jiří Kříž, Milan Flimmel. K dispozici bude také videorozhodčí. Plzeň v předchozích dvou kolech porazila na Julisce Duklu 1:3, minulý týden si pak doma poradila s Libercem 1:0. Olomouc zahájila ligu vysokou porážkou se Slavií (0:3), následně ale deklasovala Mladou Boleslav (0:4). Následně plzeňská obrana odvrací na roh. 40 Míč se po rohu dostal k nohám Davida Housky, ale jeho ránu z hranice vápna, která mířila do odkryté brány, zablokoval plzeňský bek. 41 Limberský se dlouho nemohl rozhodnout, komu hodí aut, a vysloužil si tak pískot tribun. Plzeň následně o míč přišla. 42 Falta po pěkné individuální akci chtěl prostrčit míč Nešporovi do jasné šance, ale opět se našla plzeňská noha, jež míč zastavila. 43 Ke střele se teď dostal Plšek. Tentokrát ji sice nikdo z hostí netečoval, bylo to ale především kvůli tomu, že mířila vysoko nad. 44 Závěr poločasu patří Sigmě, hosté nedokáží udržet balon. 45 Sigma dál kombinuje před vápnem Viktorie. Nakonec se ke střele dostal Kalvach, ale jeho pumelice mířila vedle pravé Kozáčikovy tyčky. Olomouc - Plzeň | ONLINE | 10.9.2022 16:00 - iSport.cz Olomouc vs. Plzeň. Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport kolo - Online přenos - Olomouc : Plzeň - 10. září 2022 16:00. 10. Míč se dostal k Zemanovi, ale jeho střelu zablokoval domácí bek 64 Olomouc po delší době podržela balon, žádné nebezpečí pro branku hostí z toho ale zatím neplyne 65 A tak přeci jen zahřmělo i ze strany Sigmy! Domácí kapitán Vepřek se dostal po dlouhém centru na hranici malého vápna k balonu, ale nedokázal míč uklidit do branky. 67 Na druhé straně pálil mimo Kopic. minutě na 1:1. 1 Jako první se dere dopředu Plzeň, ale zastavil ji dobrý odkop Jemelky 2 Sigma se zatím nemůže udržet na balonu, teď ji ale pomáhá faul na Vepřeka 3 Falta zkoušel od levé lajny centrovat před bránu, ale našel jen rukavice plzeňského brankáře Kozáčika 4 Ve čtvrté minutě registrujeme první střely na branku a má je na svědomí Sigma. Kozáčik ale střely Plška a Housky dokázal pokrýt. 6 Olomouc pokračuje ve zvýšené aktivitě. Teď ale Plšek fauloval 7 Houska skvělou uličkou našel Faltu, ten si ale míč ve vápně špatně zpracoval a hostující beci mu ho ukopli. V Olomouci už finišují rozcvičky, zápas začne přibližně za 18 minut. Zajímavá informace k dnešnímu hattricku Milana Baroše V posledních 60 letech se najdou jen tři hráči starší Milana Baroše, kteří dokázali v ligovém zápase vstřelit tři góly. Laco Pavlovič za Prešov (1963/64), Karel Jarolím za Bohemians proti Benešovu (1994/95) a Libor Došek za Slovácko proti Dukle (2015/16). — CSFOTBAL (@fotbal_cs) August 4, 2018 Ve Zlíně to už už vypadalo na první porážku k sezoně, ale Beaguel srovnává v 90. 77 Zeman rozehrál standardku na hranu vápna, kde se hlavami srazili Hrošovský a Hála. 78 Po krátké přestávce na ošetření a občerstvení se už opět hraje 79 Zeman centroval zleva, ale tentokrát jeho přihrávka byla příliš dlouhá 80 Po rychlém brejku Sigmy se k ráně zpoza pokutového území dostal Houska, ale mířil přímo na Kozáčika. 82 Olomouc hezky kombinovala ve vápně, ale další nadějný střelecký pokus Housky opět zblokoval Hubník. 84 Sigma vybojovala roh po dalším bloku Hubníka 85 Z této standardní situace ale hlavně vinou příliš dlouhého centru nic nebylo Kalvach poslal nebezpečný centr do vápna, ale Plzeň s vypětím všech sil odvrací 86 Michaela Krmenčíka střídá Jakub Řezníčka. HC Olomouc – HC Škoda Plzeň - Buly hokej živě HC Olomouc – HC Škoda Plzeň. Buly hokej živě - HC Olomouc - HC Škoda Plzeň. Video je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysíláním. Stopáž115 minut. Další ... SK Sigma Olomouc vs FC Viktoria Plzeň livestream zdarma Živý přenos utkání české Fortuna ligy mezi SK Sigma Olomouc a FC Viktoria Plzeň dne 10.09.2022 zdarma. Kde sledovat ? Tomáše Zahradníčka střídá Martin Hála. 70 Ani jednomu z týmů se teď nedaří založit kombinaci. 71 Krmenčík vybojoval balon a založil nadějnou akci Plzně, na jejímž konci pálil Hořava. Ten ale nasměroval balon vysoko nad. 72 Po faulu Čermáka rozehrála Sigma standardní situaci, kterou zakončil centr Vepřeka na zadní tyč. Plšek ale na míč nedosáhl, byť jej Liberský patrně trochu přistrčil. 74 Další střídání domácích, Nešpora střídá Jiří Texl. 75 Akce Plzně končí pokaženou nahrávkou Kopice Po dlouhém nákopu Sigmy přišel nebezpečný centr do vápna Viktorie, ale domácí Falta si s ním neporadil. Plzeň už před několika minutami také vyměnila Čermáka za Procházku. 87 Po delší době útočí Plzeň, Hořava vybojoval rohový kop. 88 A Roman Procházka střílí dost možná vítězný gól zápasu. Roh sice Kopic nerozehrál nijak skvěle, ale po mizerném odkopu domácích se dostal k centru Zeman, nacentroval přes celé vápno, a nikým nekrytý Procházka bez problémů skóroval. 89 Davida Housku střídá Jakub Yunis 90 Nastavovat se budou dvě minuty. 21 Olomouc se pokusila osmělit, ale nakonec jen založila brejk Plzně, jenž domácí obrana jen s námahou zastavila. 23 Petržela přišlápl šlapákem Nešpora a vidí žlutou kartu 24 Následuje přestávka na občerstvení. 25 Znovu se hraje, na míči je Sigma. Dlouhý nákop ale plzeňská defenziva bez potíží pokryla. 26 Petržela posílal po křídle Limberského, ten ale prudkou přihrávku nestihl Už už to vypadalo na hodně nadějný brejk Sigmy, sudí Berka ale viděl faul Housky 27 Olomouc teď dostala poněkud necitlivou výhodu a o balon přišla 28 Faul na Čermáka, který ale zákroku Kalvacha notně pomohl 29 Hra je teď poněkud rozháraná, ani jedno mužstvo se nemůže dostat do kloudné akce. Onlajny.com | online přenosy sportovních utkání, závodů a Hokej » ; Euro Hockey Tour (ženy) · Švédsko – Česko cz · 15:30 ; Liga dorostu · Vsetín – Kobra · 12:00 ; Extraliga 9. tříd · HC Plzeň – Č. Budějovice · 10:00 ...